graffiNOVINY

Komori slaví 100. výročí

14.02.2023

1939 Ruční tiskový stroj
1939 Ruční tiskový stroj

SLAVÍME 100 LET INOVACÍ

V roce 2023 Komori slaví 100 let od svého založení. S bohatou inovativní historií. Věnujeme se našim klientům a snažíme se plnit očekávání našich klientů. Count On Us (Počítejte s námi) jako se svým partnerem a začněte naplňovat své ambice v oblasti tisku ještě dnes.

Od svého založení v roce 1923 se Komori drží svého původu: vyrábí produkty nejvyšší kvality a spolehlivosti. Jsme celosvětově známí jako výrobce tiskových strojů. Abychom na tento úspěch navázali, dodáváme produkty a služby generující Kando po celém světě jako skutečně globální společnost, která přispívá kulturně, sociálně a ekonomicky v místním měřítku.

Toto je Kando: Nad očekávání, což je standard, podle kterého se posuzujeme. Po 100 působivých letech inovací bude Komori pokračovat ve snaze o rozšíření potenciálu tisku pro budoucnost, bohatou na tištěnou komunikaci.

V rámci 100. výročí vytvořil Komori speciální logo s významem. Celý design je rozdělen do 10 sekcí v různých barvách, které ukazují možnosti tisku a pokrok jednotlivých desetiletí. Stoupající křivka značky je dynamická a představuje budoucí vývoj.

Chcete vedět více o růstu společnosti Komori od roku 1923? Klikněte níže na tlačítko “Historie”

KOMORI NEWSLETTER

Připojte se k naší komunitě a zůstaňte informováni o nejnovějších tipech a exkluzivních nabídkách v oblasti marketingu, prodeje a zákaznických služeb přímo ve vaší schránce.

Chcete se dozvědět více informací o společnosti Komori?