Demonstrační a školící středisko

Ve snaze trvale zvyšovat kvalitu a rozsah služeb pro zákazníky, v prostředí rozvíjejících se činností firmy a její expanze, se vedení firmy rozhodlo vybudovat nové, moderní demonstrační a školicí středisko v Kácově (D1 Praha – Brno, exit 49). Součástí střediska je hala o rozloze 1000 m2 s více než desítkou instalovaných strojů pro knihařské zpracování a tisk. Jedná se zároveň o servisní centrum včetně skladu náhradních dílů.

Činnost tohoto střediska byla zahájena v polovině roku 2010. Školicí středisko je rovněž plně vybaveno moderními technologiemi pro pořádání různorodých školení a specializovaných seminářů pro oborníky, ale i pro setkávání se s širokou veřejností především v oboru polygrafie a souvisejících oblastí. Ve středisku je instalován rozsáhlý sortiment polygrafických strojů a zařízení.

 

Demonstrační a školící středisko
Demonstrační a školící středisko - pohled na budovu

 

Návštěvníkům je tak umožněno v případě zájmu demonstrovat veškerá polygrafické stroje v provozu včetně možnosti ukázkového zpracování konkrétní zakázky. Je zde možno rovněž provádět praktické školení pro zaměstnance na jednotlivých strojích. Podrobnější informace o nabídkách a akcích jsou Vám k dispozici u našich prodejců, kteří jsou stále připraveni poskytnout Vám co nekomfortnější servis služeb.

V prostorách střediska jsou kromě haly s instalovanými stroji k dispozici i dvě školící místnosti, které jsou plně vybaveny audiovizuální technikou pro účely školení, seminářů, prezentací, vzdělávacích programů, konferencí či jazykových kurzů. Velký zasedací sál pojme až 40 osob a menší místnost má kapacitu 15 osob a jsou vhodné k pořádání školení, konferencí a dalších firemních akcí. Wi-fi připojení k internetu je k dispozici v celém areálu zdarma.

 

Demonstrační a školící středisko - interiér
Demonstrační a školící středisko - interiér

 

Součástí střediska je i přilehlý Hotel Kácov, který nabízí ubytování ve standardně vybavených dvoulůžkových pokojích pro celkem 55 osob. Více na www.hotelkacov.cz

Těšíme se na další spolupráci.

Firma Graffin získala dotaci na realizaci projektu "GRAFFIN - školící středisko Kácov". Tento projekt realizujeme s cílem zajištění kvalitního zázemí pro realizaci a organizaci vzdělávání, včetně dalších aktivit souvisejících s rozvojem lidských zdrojů. Realizací projektu vzniklo moderní školící centrum spojující teoretickou i praktickou část vzdělávání pracovníků polygrafické výroby.

Projekt je financován ze zdrojů Strukturálních fondů EU prostřednictvím operačního programu Podnikání a inovace a prostředků státního rozpočtu ČR.

 

Demonstrační a školící středisko Kácov

 

Adresa: Kácov 332, Kutná Hora 285 09
  GPS: 49°46'42.723"N, 15°1'44.206"E
Tel.: 327 311 406 (Hlavní číslo)
  327 313 464 (msn číslo)
  327 312 983 (msn číslo)
  327 313 482 (msn číslo)

 

Navigační mapa
Navigační mapa