Továrna Tsukuba

Závod Tsukuba

Přední světový závod na výrobu tiskových strojů

Závod Tsukuba se nachází v rohu zeleného japonského vědeckého města Tsukuba. Na pozemku o rozloze 185 000 metrů čtverečních se závod skládá z továrny, výzkumného centra, Komori tiskového centra, školícího střediska a firemních zařízení, z nichž mají prospěch zaměstnanci. S jednoduchým a ostrým exteriérem továrna nabízí výrobní prostředí s řízenou teplotou, které je optimální pro výrobu přesných strojů. Je vybavena nejen zázemím a vybavením, ale také novými výrobními systémy, které umožňují synchronizaci a zefektivnění každého procesu. Přední světové zařízení na výrobu tiskových strojů. Závod Tsukuba, šetrný k životnímu prostředí, kde je kladen důraz na efektivní využívání energetických zdrojů, nabízí solární i větrnou energii a byl certifikován jako ekologicky vynikající provozovna.

 

KVALITA

Zlepšení kvality a spolehlivosti

Kromě vybavení špičkovým výrobním prostředím, které zákazníkům dodává „Tsukuba kvalitu“ a spolehlivost, byla rozšířena zařízení a vybavení, aby se urychlil výzkum a vývoj. Všechny výrobní procesy jsou navíc individuálně certifikovány a byl zaveden systém úplných tiskových testů před expedicí.

 
     

RYCHLOST

Snaha o rychlost a efektivitu

Revoluční zrychlení a zvýšení efektivity vývoje, návrhu, výroby a dodávky jsou vedeny kupředu, aby bylo možné přesně a rychle splnit požadavky zákazníků. Eliminace plýtvání a nepravidelností pomocí důkladných pohybových analýz všech procesů zkracuje výrobní dobu. Dále se uvnitř i vně společnosti budují úzce propojené informační sítě a pro správu dílů se používá systém just-in-time.

 
     

EKOLOGIE

Ekologické využití přírodní energie

Závod využívá systém výroby energie, který využívá přírodní energii, jako je solární a větrná energie, stejně jako plynový klimatizační systém a také usiluje o snížení spotřeby elektrické energie a emisí CO2 z důvodu obav o energetické zdroje a pro život v souladu se společenstvím. Jeho cílem je posílit svůj přístup s nulovými emisemi o oblast třídění odpadu s více než 20 sekcemi.

 
     

KOMUNIKACE

Evoluce komunikace

Záměrem závodu Tsukuba je zlepšit komunikaci, která podporuje spolehlivost, a být „otevřeným závodem“, kde se setkávají nejrůznější lidé – včetně zákazníků, dodavatelů a zaměstnanců. Tato kolaborativní forma komunikace je hlavním faktorem při podpoře spolehlivosti, dělá ze závodu showroom, rozvíjí úzce propojené informační sítě a podporuje využívání otevřených kanceláří.

 
     

LIDÉ

Vzdělávat a vychovávat další generaci

Pro výchovu další generace technických specialistů je k dispozici kompletní prostředí pro zlepšení managementu/technologie, včetně nejen školicích zařízení pro zlepšení výrobních dovedností, ale také výzkumných a vývojových zařízení pro základní a pokročilý výzkum, experimentální prostředí pro testování odolnosti a místnosti pro kontrolu designu.

 
     

Tsukuba Technical Training Dojo: Zlepšení dovedností zaměstnanců

Tsukuba Technical Training Dojo poskytuje školení dovedností na archových a kotoučových ofsetových strojích s cílem neustále zlepšovat montážní a servisní dovednosti zaměstnanců Komori Group. Kvalitativním zlepšováním dovedností a služeb jako dojo, které pružně reaguje na změny v odvětví, jsou vyučovány a poskytovány činnosti, které přispívají k hodnotě pro zákazníky - další způsob, jak Komori poskytuje spokojenost zákazníků a kando.

 

 

https://www.graffin.cz/cs/spolecnost/komori/socialni-odpovednost-spolecnosti