Labelexpo Americas 2016

 

 

 

 

Nedávné Labelexpo Americas zaznamenalo velkou návštěvnost na stánku Mark Andy, kde společnost předvedla novou průkopnickou technologií.

Keith Mottram (L), president and CEO of Adcraft Labels,
 s Mark Andy CEO Kevin Wilken

Mark Andy potvrdila prodej více než 20 strojů během třídenního veletrhu, včetně dvou podepsaných smluv vysoce produktivní série digitálního hybridního tisku. Mark Andy slaví mimořádný úspěch na Labelexpo Americas 2016.

V návaznosti na rostoucí zájem o digitální tisk společnost využila Labelexpo na propagaci jejího nového zařízení Digital One, základního inline tiskového stroje, který používá technologii toneru pro CMYK procesní práci. Na základně šířky 13 palců (330 mm) a rychlosti tisku 63ft / min (19m / min) Digital One je nízkonákladové řešení primárně pro tisk etiket pro malosériové zakázky, založené na cenové koncepci "pay-as-you-go".

 

Mark Andy digitál

Digital One si poradí s širokou řadou substrátů včetně materiálů citlivých na tlak, fólií i papírů. Inline flexotisková jednotka poháněná servomotorem může přidat přímou barvu, lak nebo laminaci a studenou fólii. Stroj může být vybaven výsekem a rozřezáváním, to vše v inline propojení. Digital One vybaven LED UV sušením potřebuje pouze jednofázové 220V napájení, proto  se snadno integruje jak do kancelářských, tak výrobních prostředí.

Podle Tima Brashera, manažera Mark Andy pro rozvoj obchodu, zájem  o nový digitální stroj byl značný, a věří, že bude dobře zapadat spolu s existující flexo a hybridní tiskovou technologií, Poznamenal: "Digital One doplňuje sortiment technologie tisku, který je momentálně k dispozici od Mark Andy. S Digitalní sérií hybridního tisku využívajícího inkoustové technologie a nové Colordyne jednotky, která nabízí čtyři barvy UV na bázi vody prostřednictvím doplňkové jednotky k existujícím zařízením, může Mark Andy konkurovat v  každé oblasti tiskového trhu."

Nejnovější zařízení  z řady Performance s LED UV
a integraci rozpouštědla bez laminace

Mark Andy obdržela uznání v podobě potlesku  za poslední "inkarnaci" nejprodávanější řady Performance linky. Plně servo-řízený stroj s novým web řídícím systémem je určen především pro malosériové zakázky na  flexibilním obalovém trhu, kde je inline technologie vtažena do tradičního širokého web CI flexo sektoru. Na stánku řady Performance společnost demonstrovala stroj za pomoci Flint Group EkoCure Ancora nízko migračních LED barev a nového systému laminace Mark Andy bez obsahu rozpouštědel s použitím lepidel Ashland Purelam 9500. Mezi další vlastnosti týkající se nové řady Performance patří vylepšené obslužné ovládání přes konzoli tří monitorů s HMI, kamerový systém a nejnovější generace Mark Andy ProLED UV LED vytvrzování. Registrace a registrační  kontrola jsou více automatizované a nízko-napěťová kontrola je nyní ovládaná servem.

ROTOFLEX představil novou HSI horizontální inspekci navíječe s prořezáváním, stejně jako vysokorychlostní VSI a špičkové VLI pro konvenční etikety a jednovrstvý film. HSI, který je k dispozici v šíři 13 a 17 palcích (330 a 440 mm) s maximální rychlosti  1000 ft / min (300 m / min), s extra velkým inspekčním stolem, a stejně jako všechny stroje ROTOFLEX, nabízí celou řadu možností, včetně biometrické autentizace a systému řízení hlášení (RMS), který usnadňuje maximalizaci doby produktivity, snadné obslužnosti a spolehlivosti.