Warning: Uninitialized string offset 19 in /data/web/virtuals/106497/virtual/www/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-table.php on line 119

X FinishForce L

XFinishForce L je rolový laminovací stroj navržený pro profesionální použití a je ideální pro laminování dokumentů, plakátů, fotografií, map atd.

XFinishForce L je vybaven dvěma kvalitními válečky, které umožňují dokonalé a rovnoměrné laminování bez vzduchových bublin a záhybů. Maximální šířka laminace je 350 mm, což umožňuje laminovat velké dokumenty a materiály.

Tento laminátor je vybaven digitálním ovládáním teploty, které umožňuje nastavit optimální teplotu pro laminování různých typů materiálů. Laminátor také nabízí možnost nastavení rychlosti, což umožňuje laminování s různou rychlostí a vysokou produktivitou.

XFinishForce L je také vybaven řadou bezpečnostních funkcí, jako je automatické vypnutí při přehřátí nebo vysoké teplotě, což chrání laminátor a uživatele před požárem a jinými nebezpečnými situacemi.

Celkově lze říci, že XFinishForce L je výkonný a spolehlivý rolový laminátor, který je ideální pro profesionální použití v malých tiskárnách, kancelářích a dalších podobných prostředích, které vyžadují dokonalé laminování velkých dokumentů a materiálů.

VÝHODY

Automatické vkládání papíru
Dva vyhřívané válce
Automatické a ruční řezání
Oboustranné laminování
LCD displej
Automatické zastavení
Antiskluzový válec – udržení laminovaného materiálu rovně a zamezuje jeho skluzu během procesu laminace.
automatický sběrač (opce) – odběr a sběr laminovaných dokumentů a materiálů po dokončení procesu laminace.
Přijímací hřídel pro studenou laminaci – navíjení a uchycení materiálu během procesu studené laminace.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Šířka 130-350 mm
Délka 150 – 700 mm
Gramáž papíru 80-400 g/m2
Rychlost 300m/hod.
Nakladač Frikční
Spotřeba 1450 W
Napájení 220V / 50Hz
Rozměry stroje 880x640x545 mm
Váha stroje 62 kg

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!