Optima

Kompaktní a všestranný výsekový stroj

Optima

Kompaktní a všestranný výsekový stroj

Plotr s neomezenými možnostmi

Řada Optima je digitální výsekový stroj určený pro tiskařský a obalový průmysl s cílem řídit složité procesy vysekávání. Je k dispozici v různých velikostech, se širokou škálou nástrojů a příslušenství. K dispozici je další software a již nebudete muset své projekty outsourcovat.

VŠE CO POTŘEBUJETE

Perfektní digitální řezací stroj, který dělá od všeho trochu. Síla, všestrannost a široká škála nástrojů vám umožní provádět širokou škálu projektů a poskytne vám další možnosti, které můžete nabídnout svému zákazníkovi.

DETEKČNÍ SYSTÉM

Opticrop zaručuje přesné řezání kontur tím, že automaticky detekuje registrační značky na digitálně vytvořených snímcích. Pracuje s manuální detekcí 1. značky, 4bodovým polohováním, obrácenou detekcí a vícenásobnými kopiemi.

SNADNOST POUŽITÍ

Můžete jej vyjmout z krabice a tvořit s půldenním tréninkem. I když jste jen trochu technicky naladěni, nebudete se cítit zastrašeni „počítačovým“ aspektem digitálního výsekového stroje.

Digitální řezací stroj pro každou práci

Série Optima se vyznačuje extrémní všestranností, která umožňuje použití se širokou škálou materiálů a řezání až do tloušťky 20 mm (¾”). Jedná se o vakuový plochý plotr pro vysekávání, ideální stroj pro kombinaci s tiskárnou pro zahájení výroby vlastních prototypů nebo správu krátkých/středních sérií.

Uživatelsky přívětivější než jakýkoli stroj na trhu odráží naši historii navrhování high-tech zařízení. Optima demonstruje všestrannost a filozofii společnosti, která spojuje aplikace s potřebami v ofsetovém a digitálním tiskovém průmyslu; POP/POS, obalový a oděvní a kožedělný průmysl.

Optima, vybavená širokou škálou příslušenství a výkonným hardwarem, má nejkonkurenceschopnější poměr ceny a výkonu na trhu. Vybrané prestižními značkami, kreativními designéry a technickými studii má jedinečnou kvalitu a flexibilitu.

Velikosti pro každou potřebu

Vakuový stůl

Řada Optima je vybavena vakuovým pracovním stolem, který nabízí vyšší spolehlivost při držení materiálů během procesu řezání.

Vakuový stůl

Řada Optima je vybavena vakuovým pracovním stolem, který nabízí vyšší spolehlivost při držení materiálů během procesu řezání.

Hlavní aplikace

Obchodní a pouliční značen      Vysekávání digitál. a ofset. tisků       Obchodní a pouliční značen      Krátké a střední série obalů       Obchodní a pouliční značen      Vinyl a magnety       Obchodní a pouliční značen      PVC Forex armatury pro obchody       Obchodní a pouliční značen      Vyhazovací guma pro raznice       Obchodní a pouliční značen      Reklamní bannery z pěnové desky       Obchodní a pouliční značen      POP/POS displeje       Obchodní a pouliční značen      Ofset. lakovací desky / Gumové potahy       Obchodní a pouliční značen      Architektonické a plastové modely       Obchodní a pouliční značen      Obtisky a samolepky       Obchodní a pouliční značen      Luxusní obaly       Obchodní a pouliční značen      Nábytek z voštinové desky

Konkurenční cena, extra velká záruka

A to není vše! Jsme natolik přesvědčeni o spolehlivosti našich strojů, že jsme na každou zakoupenou Optimu prodloužili záruku na 5 LET. Určitě využijte této výjimečné nabídky!

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!