EKOLOGIE

EKOLOGIE

Yoshiharu Komori, zástupce ředitele, Předseda představenstva a generální ředitel

Ve společnosti Komori věříme v převzetí sociální a ekologické odpovědnosti. Součástí naší sociální odpovědnosti je naše environmentální politika: každý, kdo pracuje ve společnosti Komori nebo pro ni, se stará o životní prostředí a pomáhá jej chránit. Ujišťujeme se, že dodržíme svůj slib podporovat udržitelnou budoucnost.

Komori Group přispívá k realizaci globální a komunální udržitelnosti s prevencí proti globálnímu oteplování, opatřeními pro společnost založenou na recyklaci a biodiverzitu.

Komori Eco Vision

Poté, co byl rok 2013 označen jako rok znovuzaložení, Komori pracuje na zlepšení životního prostředí na globální i podnikové provozní úrovni spuštěním Green-Project, interní meziorganizační iniciativy na podporu ekologických aktivit na třech úrovních; ekoprodukty, eko-továrny a ekokomunikace.

Dlouhodobá Komori Eco Vision byla představena v roce 2015. Principy této vize jsou prevence globálního oteplování, opatření pro společnost založenou na recyklaci a biodiverzitu. Tyto orientace podporují náš cíl přispívat k realizaci globální a komunální udržitelnosti a plnění našich povinností jako globální společnosti.

Komori politika environmentální filozofie

1. Důsledně usilujeme o zlepšení, jako je úspora energie a dalších zdrojů, opětovné použití a recyklace a snížení veškerého odpadu pro podnikové aktivity.

2. Podporujeme ekologické tiskové stroje a zařízení. Praktikujeme zelený nákup.

3. Přísně dodržujeme ekologické a související zákony a vyhlášky a zároveň snižujeme emise nebezpečných chemických látek a snažíme se předcházet znečištění.

4. Pravidelně se scházíme, abychom zhodnotili environmentální cíle. Neustále snižujeme zátěž životního prostředí.

5. Tyto zásady budeme dokumentovat, praktikovat a udržovat. Budeme vzdělávat zaměstnance o zásadách, abychom zvýšili jejich povědomí o nutnosti chránit životní prostředí.

6. Jsme odhodláni komunikovat s místními obyvateli, zákazníky a spřízněnými společnostmi, abychom napomohli ochraně životního prostředí, a zveřejníme tyto zásady široké veřejnosti.

Ekologické továrny

Budeme pracovat na dalším snížení dopadu na životní prostředí a přijmeme opatření ke splnění příslušných právních a regulačních požadavků na produkty prostřednictvím konsolidace výrobních technologií a technik. Naše ekologické aktivity zahrnují instalaci zařízení na výrobu solární energie s kapacitou přibližně 500 kWh v našem závodě Tsukuba. Zařízení bylo instalováno na ploše ekvivalentní velikosti fotbalového hřiště. Usilujeme o ekologickou továrnu šetrnou k životnímu prostředí a přispíváme k ochraně životního prostředí.

KOMORI NEWSLETTER

Připojte se k naší komunitě a zůstaňte informováni o nejnovějších tipech a exkluzivních nabídkách v oblasti marketingu, prodeje a zákaznických služeb přímo ve vaší schránce.

VÍCE O SPOLEČNOSTI