OFSETOVÝ TISK

PROFIL SPOLEČNOSTI

PROFIL SPOLEČNOSTI

Yoshiharu Komori, zástupce ředitele, Předseda představenstva a generální ředitel
Yoshiharu Komori, zástupce ředitele, Předseda představenstva a generální ředitel

Koncepty Komori vycházejí z nápadů uživatelů a naše úsilí je věnováno spokojenosti zákazníků. Od svého založení v roce 1923 se Komori drží svého původu: vyrábí produkty nejvyšší kvality a spolehlivosti. Jsme celosvětově známí jako výrobce tiskových strojů. Abychom na tento úspěch navázali, dodáváme produkty a služby generující Kando po celém světě jako skutečně globální společnost, která přispívá kulturně, sociálně a ekonomicky v místním měřítku.

Toto je Kando: Za očekávání, což je standard, podle kterého se posuzujeme. Budeme pokračovat v úsilí o rozšiřování potenciálu tisku pro budoucnost bohatou na tištěnou komunikaci.

Komori se silně zaměřuje na ochranu životního prostředí a firemní etiku s ohledem na lidi a přírodu, s naším posláním umožnit Kando tisk pro lidi na celém světě.

Nejmodernější technologie a vynikající služby

Komori International Europe nabízí kompletní řešení pro ofsetové a digitální tiskové stroje a aplikace. Široká škála tiskových aplikací v rámci naší produktové řady nabízí tiskařům možnost zakoupit si tiskový stroj, který vyhovuje všem jejich tiskovým potřebám a požadavkům.

Ve spolupráci s naším závodem v Japonsku, v kombinaci s našimi odbornými znalostmi a znalostmi regionálních trhů, nám umožňuje poradit zákazníkům, jak vybrat nejlepší tiskový stroj, který bude vyhovovat vašim potřebám.

KOMORI NEWSLETTER

Připojte se k naší komunitě a zůstaňte informováni o nejnovějších tipech a exkluzivních nabídkách v oblasti marketingu, prodeje a zákaznických služeb přímo ve vaší schránce.

VÍCE O SPOLEČNOSTI