Chytré systémy pro lepenou vazbu

K dispozici je konfigurace z role ke konečnému produktu pro středně až krátkodobou produkci a hybridní vazební systém pro následné zpracování pro digitální i ofsetové tisky. Horizon systémy umožňují od krátkodobé výroby po dlouhodobou výrobu v závislosti na konfiguraci.

Výroba složek/ pracovní úlohy – Každá úloha je zpracovávána jedna po druhé, což usnadňuje plánování a řízení úloh. Archy jsou složeny do složek na falcovačce a stohovány do knižních bloků u lisu/stohovače. Tento proces usnadňuje manipulaci s archy pro efektivnější výrobu.

Dokončování s variabilní velikostí – Knižní bloky lze dokončit v různých velikostech načtením jedinečného kódu u trojřezu. Přepínání pomocí servomotoru se provádí rychle, aby odpovídalo různým velikostem.

Sledování úlohy – Objednávka složek je sledována čárovým kódem a vyřazena, pokud je v nesprávném pořadí. K dispozici je také systém porovnávání knižního bloku a obalu podle čárového kódu.

Konzistentní workflow s předtiskovou přípravou – Řídicí systém pXnet přijímá data nastavení a množství JDF z předtiskového pracovního toku pro automatizaci a řízení procesu lepení.

PRODUKTOVÉ VIDEO