BARVY A LAKY

BARVY A LAKY

K-Supply Ink

 

Živé barvy, které oživí práci. Používání správných barev je zásadní pro poskytování nejlepších možných výsledků tisku vašim zákazníkům.

Rychle dosáhněte density pomocí K-Supply barev pro tiskové stroje H-UV i H-UV-L (LED).

Dokončete zakázky se správným lakem, abyste vytvořili „WOW“ faktor, který odliší vaše zákazníky od jejich konkurentů – a vás od vašich konkurentů. Řada K-Supply Ink společnosti Komori nabízí celou škálu barev a poskytuje vám kreativní svobodu, kterou potřebujete.

H-UV barvy

Společnosti Komori a Siegwerk (specialisté na barvy) vyvinuly řadu vysoce citlivé H-UV a H-UV-L (LED) barvy , exkluzivně pro Komori H-UV vytvrzovací systém. Společně stanovili nové standardy kvality, aby vyhověli potřebám H-UV-L zákazníků, nabízí vysokou úroveň všestrannosti a tvrdosti a ekologie. Barvy jsou v souladu s nedávno aktualizovanými předpisy a reklasifikacemi v zásadě EuPIA, takže neobsahují chemikálie, jako je ethyl-4-dimethylaminobenzoát (EDB), 2-ethylhexyl-4-dimethylaminobenzoát (EHA) a 4-fenylbenzofenon (4-PBZ).

Unikátní schopnost odstranění barev

K-Ink má vynikající odbarvitelnost díky rozsáhlému výzkumu a přísnému testování. Výsledkem je vylepšený systém ofsetových barev H-UV / H-UV-L (LED) pro křídový i nenatíraný papír. Odbarvitelnost produktu se týká odstranění barev z papíru před recyklací.

Ve většině případů papír, který je potištěn H-UV popř. H-UV-L (LED) barvami představují nejisté odstranění, protože tyto barvy působí po vytvrzení jako pevná vrstva i proti mechanickému odstranění/poškození. H-UV a H-UV L (LED) barvy jsou pevně přichyceny k vláknu, takže je obtížné je odstranit během procesu recyklace. Zlepšená odbarvitelnost je prvním krokem k plné recyklovatelnosti výtisků vytvrzených UV a LED.

Stanovení standardů

Výsledek tohoto výzkumu přinesl vysokou úroveň spokojenosti společnosti Komori Europe a bude mít pozitivní vliv na uživatele K-Ink. Výzkumníkům se podařilo vyvinout ofsetové barvy H-UV a H-UV-L (LED) s odbarvitelností srovnatelnou s konvenčními ofsetovými barvami na olejové bázi.

Odbarvitelnost K-Supply K-Ink byla vyvinuta podle INGEDE metody 11 a podle hodnotících kritérií Evropské rady pro recyklaci papíru. Oba jsou oficiálními průmyslovými standardy pro testování odbarvitelnosti. Nový a vylepšený inkoustový systém je vhodný pro všechny sušičky Komori H-UV a H-UV-L a neobsahuje reklasifikované fotoiniciátory 369, EDB, EHA a PBZ.

Zlepšená recyklovatelnost

V Komori věří v převzetí odpovědnosti a vytvoření podniku, který aktivně přijímá způsoby, jak být co nejudržitelnější. To je klíčovým pilířem Komori podnikání a nedílnou součástí toho, co dělá – od výrobních metod až po udržitelnost životního prostředí.

Současným globálním problémem je přítomnost mikroplastů. Ačkoli jen velmi málo surovin v průmyslu barev spadá pod definici mikroplastů, zůstáváme odhodláni zajistit, aby produkty s Komori barvami byly snadno recyklovatelné. Hlavním zdrojem mikroplastů je plastový odpad, takže účinným způsobem, jak tomu předejít, je zlepšit recyklovatelnost finálních produktů.

K-Ink prospekty ke stažení

K-Ink prospekty ke stažení

HUV lakování lesklé
 
eng
de
HUV lakování matné
 
eng
de
HUV-L lakování lesklé
 
eng
de
HUV-L lakování vysoce lesklé
 
eng
de
HUV-L lakování matné
 
eng
de
Premium lakování lesklé na vodní bázi
 
eng
de
Premium lakování vysoce lesklé Recto pouze na vodní bázi
 
eng
de
Povrchová úprava Softtouch s vysokou odolností proti otěru na vodní bázi
 
eng
de
Standardní lakování extra matné na vodní bázi
 
eng
de
K-Ink
 
eng
 

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!