LITHRONE G29

Strategický partner pro další fázi podnikání. Lithrone G29 – pokročilé funkce v optimální formě.

 • Krátký přípravný čas

  Krátká doba přípravy mezi různými malosériovými zakázkami

   

 • Produktivita

  Agilní poloviční tisk pro digitální tisk

 • H-UV / H-UV L (LED) řešení

  Kvalita a spolehlivost v ekologickém, ekonomickém a inovativním systému vytvrzování UV zářením

Strategický partner pro další fázi podnikání.

Lithrone G29 – pokročilé funkce v optimální formě.

 • Krátký přípravný čas

  Krátká doba přípravy mezi různými malosériovými zakázkami

   

 • Produktivita

  Agilní poloviční tisk pro digitální tisk

 • H-UV / H-UV L (LED) řešení

  Kvalita a spolehlivost v ekologickém, ekonomickém a inovativním systému vytvrzování UV zářením

LITHRONE G29

Tisk pro digitální věk

Díky krátké přípravy a rychlého nastavení poskytuje Lithrone G29 nízké náklady v poměru vynikajícímu výkonu bez ohledu na délku provozu. Výkon se vyznačuje vylepšeným podáváním archů díky nové konstrukci podavače a zlepšenou kvalitou tisku s vylepšeným systémem vlhčení Komorimatic. Rozšíření pracovního potenciálu a přidaná hodnota tisku přijetím specifikací tisku, jako je lentikulární tisk a tisk karet.

UV vytvrzovací systém

Komori H-UV System je inovativní UV vytvrzovací systém, který využívá UV lampu vyvinutou s vysokou citlivostí UV záření. Pouze s jednou lampou namontovanou ve vykladači nabízí tento systém vysokou kvalitu tisku a spolehlivost, stejně jako vynikající ekonomický a ekologický výkon.

Celková podpora Komori

Celková podpora Komori pomáhá udržovat vysokou kvalitu tisku, snižuje běžné problémy a snižuje náklady. Pro kontrolu kvality je nezbytné upravit podmínky stroje tak, aby vyhovovaly změnám prostředí a změnám v důsledku stárnutí.

Rychloobrátkový tisk

Komori Print Management Solutions zvyšuje produktivitu prostřednictvím optimalizace tiskového prostředí a objektivní analýzy kvality tisku. Společným využitím KHS-AI, PDC a PQA lze nepřetržitě a spolehlivě vytvářet vysoce kvalitní tisky za kratší dobu než kdykoli předtím.

Přehled Lithrone série

Série Lithrone kombinuje nejmodernější technologie s Komori know-how a vytváří nejlepší možné ofsetové tiskové stroje. Názvy všech modelů začínají písmenem „G“, což znamená „zelená“ a odráží náš postoj k životnímu prostředí. Řada Lithrone se skládá z tiskových strojů G29, G37, G40 a GX40(RP).

1. OffsetOnDemand

OffsetOnDemand je Komori systém pro usnadnění krátkých sérií a rychlých změn zakázky zkrácením doby přípravy, snížením odpadu z papíru a snížením tiskového procesu na absolutní minimum, při zachování vysoké kvality tisku a produktivity ofsetového tisku.

2. H-UV a H-UV L (LED)

Komori H-UV System je inovativní UV vytvrzovací systém, který využívá UV lampu vyvinutou s Komori know-how a vysoce citlivými UV barvami. I přes jednu lampu namontovanou ve vykaldači nabízí tento systém vysokou kvalitu tisku a spolehlivost, stejně jako vynikající ekonomický a ekologický výkon.

3. Řada PQA-S

Řada PQA-S (Print Quality Assessment System) provádí kontrolu vadných archů, která se dříve prováděla pravidelným odběrem vzorků a vizuální kontrolou operátorem, a poskytuje vysokou úroveň kontroly kvality prostřednictvím in-line kontroly.

4. Plně automatický zakladač desek

Nový Full-APC dokončí výměnu čtyř tiskových desek za pouhé 2 minuty a 30 sekund. Bezohýbací upínací systém používaný společností Full-APC nevyžaduje žádnéý předohyb desky, takže přípravy jsou efektivnější.

KHS-AI (pokročilé rozhraní)

Kratší doba nastavení při výměně zakázek, snížené plýtvání papírem a vyšší produktivita, KHS je systém pro zvýšení produktivity, který usnadňuje krátké přípravy pomocí rychlého nastavení soutisku a přizpůsobení barev. Další evolucí systému KHS-AI přispívá ke kratším dobám výměny zakázek, ke snížení ztrát papíru a menším prostojům tiskových strojů pomocí samoučící funkce, která optimalizuje různá přednastavená data a také přednastavené funkce vzduchu a registru, které zajišťují stabilní podávání a vykládání archů.

LITHRONE G29 (29 palcový ofsetový tiskový stroj) technické údaje
Model GL-229 GL-429 GL-529 GL-629 GL-729 GL-829
Počet barev 2 4 5 6 7 8
Max. rychlost tisku (archů/hod.) 16 000
Max. velikost archu (mm) 530 x 750
Min. velikost archu (mm) 257 x 364 ( opce 200 x 280)
Max. tisková plocha (mm) 520 x 740
Rozsah tloušťky archu (mm) 0.04 ~ 0.6 (opce 0.06 ~ 0.8)
Velikost tiskové desky (mm) 605 x 760
Velikost potahů (mm) 678 x 770 (včetně hliníkových lišt)
Výška nakládací jednotky (mm) 800
Výška vykládací jednotky (mm) 900
Rozměry (mm) Délka 5 650 7 380 8 240 9 100 9 970 10 830
Šířka 2 680
Výška 1,780 (2,090 otevřený kryty)

* Maximální rychlost tisku se může změnit v závislosti na podmínkách tisku.

* Výkon a čísla se mohou lišit od zde uvedených specifikací. Komori si vyhrazuje právo změnit specifikace za účelem vylepšení produktu.

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!