LITHRONE G37

Síla uspokojit různé potřeby s vynikajícím výkonem.

Lithrone G37: 37″ stroj pro věk “tisk na vyžádání”.

 • Cenově výhodný tisk formátu A4

  Maximální tisková plocha umožňuje použití CMS barevného proužku i při osmi A4 najednou.

 • Vysoký výkon

  G37 je standardně vybacen KHS-AI a nabízí řešení pro dnešní potřeby

 • Vlastní konfigurace

  Vyhovuje časté změně maloobjenových sérií mnoha různých produktů.

Síla uspokojit různé potřeby s vynikajícím výkonem.

Lithrone G37: 37″ stroj pro věk “tisk na vyžádání”.

 • Cenově výhodný tisk formátu A4

  Maximální tisková plocha umožňuje použití CMS barevného proužku i při osmi A4 najednou.

 • Vysoký výkon

  G37 je standardně vybacen KHS-AI a nabízí řešení pro dnešní potřeby

 • Vlastní konfigurace

  Vyhovuje časté změně maloobjenových sérií mnoha různých produktů.

LITHRONE G37

Různorodé potřeby s mimořádným výkonem

Lithrone G37 ve formátui A1 řeší kritické potřeby mnoha malosériových různých tištěných produktů za nízkou cenu. Lithrone G37 kombinuje funkčnost, dobrý design a je vysoce funkčním tiskovým strojem, který zahrnuje základní výkon řady Lithrone G.

Lithrone G37 je kompaktní tiskový stroj, který dokáže tvořit produkty velikosti A1, a nabízí maximální velikost archu 640 x 940 mm. Tento tiskový stroj, který je schopen potisknout archy až do šířky 37 palců, má sílu uspokojit celé spektrum požadavků v segmentech publikování a komerčního tisku.

Ekologicky šetrný

Vytvrzovací systém H-UV využívá UV lampu a vysoce citlivé UV barvy. S pouze jednou lampou ve vykladači nabízí tento systém vysokou kvalitu tisku a spolehlivost, stejně jako vynikající ekonomický a ekologický výkon.

Výjimečné přechody

Tiskový stroj je vybaven bezohýbacím plně automatickým upínacím systémem desek)*, vymění čtyři tiskové desky za tři minuty a výměnu zakázky dokončí za neuvěřitelných osm minut.

Strategický tiskový stroj pro obaly

Tisk obalů vyžaduje obzvláště vysokou kvalitu tisku a stabilitu, protože se často používají těžké materiály, speciální substráty a speciální barvy, taktéž jsou běžné různé postpressové procesy i opakované úlohy.

Stabilní jednoprůchodový tisk nabízí vysoký výkon a ziskovost

Lithrone G37 je kompaktní tiskový stroj s obracením, který umožňuje vysoce kvalitní, jednostranný i oboustranný tisk v jednom průchodu a přímý vícebarevný tisk v jednom stroji. Dosažením vysokorychlostního obracecího válce je možný vysoce kvalitní tisk při maximální rychlosti tisku 15 000 archů za hodinu a s rozsahem tloušťky archu 0,04 až 0,45 mm při jednostranném i oboustranném tisku.

1. Postaveno na platformě Lithrone G

Lithrone G37 ztělesňuje vývojové koncepty řady Lithrone G – vysokorychlostní stabilitu, vysokou kvalitu tisku, vhodnost pro malé série, mechanickou spolehlivost, solidní ekologické vlastnosti a zvýšenou efektivitu výroby.

2. Krátká příprava

Bezohýbací Semi-APC (poloautomatický upínací systém desek) nebo Full-APC (plně automatický upínací systém desek) společnosti Komori zlepšuje přesnost soutisku a výrazně zkracuje dobu přípravy. Mytí potahů, čištění tlakového válce a barevníkových válců jsou plně automatické a ovládané pouhým stisknutím tlačítka.

3. Řada PQA-S

Řada PQA provádí kontrolu vadných archů, která byla dříve prováděna pravidelným odběrem vzorků a vizuální kontrolou operátorem, čímž poskytuje vysokou úroveň kontroly kvality prostřednictvím in-line kontroly.

4. H-UV / H-UV L (LED)

Komori H-UV System je inovativní UV vytvrzovací systém, který využívá UV lampu vyvinutou s Komori know-how a vysoce citlivými UV barvami. S pouze jednou lampou ve vykladači nabízí tento systém vysokou kvalitu tisku a spolehlivost, stejně jako vynikající ekonomický a ekologický výkon.

Komori Print Management Solutions dramaticky zvyšuje produktivitu prostřednictvím optimalizace tiskového prostředí a objektivní analýzy kvality tisku. KHS-AI je systém zajišťující celkovou kontrolu procesu tisku; Řada PDC kontroluje a upravuje kvalitu tisku; Funkce průběžné kontroly řady PQA udržují kvalitu po celou dobu provozu a nepřetržitě podporují úkoly operátora. Společným využitím KHS-AI, PDC a PQA lze nepřetržitě a spolehlivě vytvářet vysoce kvalitní tisky za kratší dobu než kdykoli předtím.

Lithrone G37 (37 palcový ofsetový tiskový stroj) technické údaje
Model GL-237 GL-437 GL-537 GL-637 GL-737
Počet barev 2 4 5 6 7
Max. rychlost tisku (archů/hod.) 15 000 15 000 15 000 15 000 13 000
Max. velikost archu (mm) 640 x 940
Min. velikost archu (mm) 297 x 420
Max. tisková plocha (mm) 620 x 930
Rozsah tloušťky archu (mm) 0.04 ~ 0.6
Velikost tiskové desky (mm) 700 x 945
Velikost potahů (mm) 780 x 955
Výška nakládací jednotky (mm) 900
Výška vykládací jednotky (mm) 900
Rozměry (mm) Délka 6 236 8 173 9 154 10 136 11 118
Šířka 3 450
Výška 1 877 ( 2 236 s otevřeným krytem)

* Maximální rychlost tisku se může lišit od zde uvedených specifikací.

* Při oboustranném tisku s barvami na olejové bázi je nutný okraj na zadní straně archu pro sací kolečka.

* Výkon a hodnoty se mohou lišit v závislosti na specifikacích. Komori si vyhrazuje právo změnit specifikace za účelem vylepšení produktu.

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!