SYSTEM 38S

Strategický tiskový stroj pro provozní inovace. Systém 38S – nabitý funkcemi zaměřenými na ochranu životního prostředí.

 • Méně času na přípravu

  Celková doba změny práce je méně než 7 minut.

 • Vysoká rychlost, vysoký výkon

  Maximální rychlost tisku 50 000/60 000 tisků za hodinu se skutečnou Komori kvalitou.

 • Barevné tisky

  Snadné sladění barev díky snadno použitelné Komori technologii.

Strategický tiskový stroj pro provozní inovace. Systém 38S – nabitý funkcemi zaměřenými na ochranu životního prostředí.

 • Méně času na přípravu

  Celková doba změny práce je méně než 7 minut.

 • Vysoká rychlost, vysoký výkon

  Maximální rychlost tisku 50 000/60 000 tisků za hodinu se skutečnou Komori kvalitou.

 • Barevné tisky

  Snadné sladění barev díky snadno použitelné Komori technologii.

SYSTEM 38S

Strategický stroj s provozními inovacemi

System 38S je vybaven vysoce vyvinutým systémem KHS-AI, sofistikovaným operačním systémem pro jednokrokové nastavení registru, přizpůsobení barev a nastavení skládání. Full-APC umožňuje výměnu až osmi tiskových desek za méně než dvě minuty. Konzistentní kvalita při maximální provozní rychlosti, výjimečná produktivita a zlepšený poměru nákladů s výkonem. System 38S je zařízení nové generace, které splňuje celou řadu požadavků.

Vylepšení ziskovosti

Rychlá změna zakázky díky exkluzivní „jednociferné“ přípravě, jednokrokové KHS řízené nastavení zakládání, přizpůsobení barev a nastavení skládání. Navíc maximální rychlost tisku až 50 000/60 000 palců za hodinu.

Mimořádná kvalita tisku

Optimální rovnováha mezi plně distribuovanými barvami a minimálním množstvím vody zajišťuje vynikající reprodukci tiskových bodů. Navrženo tak, aby tisk byl rezistentní proti otřesům při maximální rychlosti tisku.

Zvyšte produktivitu

Vylepšené automatizační systémy a implementované paralelní řízení simultánních přepínacích procesů umožňují výjimečnou krátkodobou přípravu tisku.

Kombinované technologie

Kombinované technologie Komori zajišťují brilantní reprodukovatelnost pro uspokojení všech požadavků klienta na kvalitu tisku. Tiskové jednotky zahrnují know-how Komori KHS-AI a poskytují dostatek prostoru pro údržbu a mezi spodními jednotkami pro výjimečně snadnou obsluhu.

1. Integrovaný KHS-AI

Automatické kontrola jemného nastavení při spuštění tisku spolu s přednastavenými funkcemi KHS-AI umožňuje řízení synergie, která nabízí bezprecedentní snížení plýtvání papírem a výrazné snížení krátkých příprav.

2. Inovativní sušení

Sušení je kritickou složkou v aplikacích s rotačním tiskem. Komori pokračuje v nastavování průmyslových standardů kvality, účinnosti a spolehlivosti prostřednictvím inovativních technologií.

3. Mimořádná kvalita tisku

Kombinované technologie od Komori zajišťují brilantní reprodukovatelnost pro uspokojení všech požadavků klienta na kvalitu tisku. Tiskové jednotky zahrnují know-how Komori KHS-AI a poskytují dostatek prostoru pro údržbu a mezi spodními jednotkami pro výjimečně snadnou obsluhu.

4. Dvouramenný odvíječ s integrovaným vkládáním rolí

Dělené rameno umožňuje současné zakládání dvou rolí papíru do stroje bez přerušení produkce. Vývoj systému 38S se neúnavně soustředil na zvýšení produktivity, rychlosti a kontinuální produkci, jak je znázorněno. Systém umožňuje snadné spojení papíru mezi docházející a nově zakládanou rolí tak, aby nedocházelo k zaseknutí spojené části papíru při průchodu strojem.

Ekologicky efektivní

Komori věří, že vývoj tiskových strojů, které pomáhají operátorům i životnímu prostředí, je jejich nejdůležitějším posláním. Komori závod v Tsukubě je plně certifikován ISO 14001 a 9001. Při výrobě a designu systému 38S bylo pečlivě zohledněno zachování životního prostředí, využívající solární energie. Automatizační funkce, jako je KHS-AI, pomáhají snižovat plýtvání papírem a snižují spotřebu barev a rozpouštědel, zatímco vysoce účinné motory mají za následek nižší spotřebu energie. Užijte si snadný tisk bez alkoholu s Komorimatic.

System 38S (625mm/598,5mm/578mm odřezávací šestnáctistránkový rotační ofsetový stroj) technické údaje
Rychlost tisku (palců/hod.) 42 000 50 000 60 000*1
Odřez (mm) 625 598,5 578
Max. šířka role (mm) 965 965 965
Max. plocha tisku (délka x šířka mm) 617 x 975 590 x 975 570 x 975
Velikost tiskové desky (délka x šířka mm) 649 x 975 623 x 975 602 x 975
Rozsah gramáže papíru (g/m2) 40 ~130 40 ~130 40 ~130

*Maximální tisková plocha závisí na teoretických hodnotách pro jednotlivé barvy.

*Výkon a čísla se mohou lišit od zde uvedených specifikací. Specifikace mohou být také upraveny pro vylepšení produktu.

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!