SYSTEM G38

Vysoká produktivita a kvalita s H-UV. Špičkový oboustranný 38″ ofsetový tiskový stroj.

 • Krátká příprava

  Celková doba změny práce se zkrátí na přibližně 5 minut

 • Snížená uhlíková stopa

  Emise CO2 jsou sníženy na ¼ konvenčního UV vytvrzování

 • Vysokorychlostní výkon

  Maximální rychlost tisku 30 000 sph

Vysoká produktivita a kvalita s H-UV. Špičkový oboustranný 38″ ofsetový tiskový stroj.

 • Krátká příprava

  Celková doba změny práce se zkrátí na přibližně 5 minut

 • Snížená uhlíková stopa

  Emise CO2 jsou sníženy na ¼ konvenčního UV vytvrzování

 • Vysokorychlostní výkon

  Maximální rychlost tisku 30 000 sph

SYSTEM G38

Špičkový oboustranný 38″ ofsetový tiskový stroj

Společnost Komori neúnavně pohání evoluci tiskové technologie dopředu. Nyní ve snaze o dokonalost tisku přichází špičkový tiskový stroj pro efektivitu a řízení výroby. 38″ oboustranný ofsetový tiskový stroj System G38 je vybaven systémem vytvrzování H-UV, který umožňuje vysoce kvalitní tisk na archových strojích. Maximální rychlost tisku 30 000 archů/hod. při celkové délce stroje pouhých 20 metrů. Rotační tisk znamená, že tento stroj je ideální pro krátké až střední série.

Krátká příprava a bezkonkurenční produktivita

Koncepce vývoje systému G38 je kombinací kvality technologie archového tisku a produktivity rotačního ofsetového tisku. S kotoučový tiskovým strojem lze zacházet jako s archovým.

Klíč k vyšší ziskovosti

H-UV, konfigurovaný s in-line H-UV vytvrzovacím systémem, realizuje tisk s vysokorychlostním okamžitým vytvrzením v kombinaci originální Komori H-UV lampy Komori a K-Supply barev. H-UV jednotka obsahuje dvě H-UV lampy, které okamžitě vytvrzují přední i zadní stranu substrátu.

Automatická kontrola barev a zakládání desek

Zakladač desek se nastavuje in-line automatickým systémem nastavení desky a ovládání odříznutí a vedení role jsou automaticky řízeny vysoce přesnými předvolbami KHS-AI.

Přehled řady System

Řada Komori System kombinuje vysokou produktivitu a kvalitu, což vede k nekonečným možnostem pro tisk. Naše kombinované technologie zajišťují vynikající reprodukovatelnost a snadno splňují požadavky zákazníků na kvalitu.

1. Kamera pro sledování denzity

Tento in-line systém řízení barev PQA-W využívá CCD kameru k získávání vysoce přesných snímků. Barevná data zachycená pomocí RGB převádí náš software na hodnoty denzity. Použitím těchto údajů o denzitě k automatické kontrole barev je dosaženo vysoce kvalitního řízení denzity ihned po spuštění stroje.

KHS-AI se rychle rozběhne na cílovou denzitu a PQA-W si tuto denzitu během tisku udržuje. KID zobrazuje širokou škálu informací o monitorování tisku, tiskových obrazech, PDC-SX, PQA-W atd. PQA-W zobrazuje naměřená data inline kontroly barev, tedy stav denzity během tisku.

Kromě denzity System G38 také automaticky upravuje polohu registru, oříznutí a šířky substrátu, což vám umožňuje zobrazit čtyři typy trendových informací současně. Tyto informace slouží jako kritéria pro OK arch a mohou být velkou podporou pro týmy při obsluze vysokorychlostního tiskového stroje.

2. Registrační monitorovací kamera

Jedná se o automatický regulátor registru s uzavřenou smyčkou s unikátně navrženým plošným senzorem, který čte až 0,36 mm registrační značky rychlostí až 17,8 m/s (3500 stop/min).

Kombinuje flexibilitu a bezkonkurenční funkce registru desek potřebné pro splnění požadavků těch nejnáročnějších tiskových strojů. Komori přijala novou kamerovou technologii, která je vysoce přizpůsobivá a prakticky bezúdržbová.

Od začátku tisku stroj tiskne s minimálním počtem archů, což snižuje ztráty a zvyšuje produktivitu. Hardware byl také aktualizován, aby bylo dosaženo kompaktnosti a úspory energie.

3. Vedení role

Vysoce přesný CCD snímač se používá k řízení polohy substrátu v bočním směru. Jedinečná funkce Komori AI LINK ovládá nejen boční polohu substrátu na výstupu odvíječe, ale také redukuje pomačkání během vtahování zkrouceného množství papíru zpět do vtahovací jednotky. Kromě toho je celá pozice papíru mezi vtahovací a falcovací jednotkou řízena kaskádově před falcovací jednotkou, což vám umožňuje zkrátit dobu přípravy a odpadu.

4. Monitorovací kamera odřezávání

Komori řídí polohu řezání. Digitální obrazová data načtená přes PCC a KHS-AI se analyzují, aby se zjistil kontrast v obraze pro přednastavení optimálního cíle. Tato funkce automaticky najde polohu řezu během spouštění a udržuje polohu, aby se snížil počet plýtvaného papíru a eliminovala závislost obsluhy na dotykové ovládací obrazovce.

Ekologicky efektivní

Komori věří, že vývoj tiskových strojů, které pomáhají operátorům i životnímu prostředí, je jejich nejdůležitějším posláním. Komori závod v Tsukubě je plně certifikován ISO 14001 a 9001. Při výrobě a designu systému 38S bylo pečlivě zohledněno zachování životního prostředí, využívající solární energie. Automatizační funkce, jako je KHS-AI, pomáhají snižovat plýtvání papírem a snižují spotřebu barev a rozpouštědel, zatímco vysoce účinné motory mají za následek nižší spotřebu energie. Užijte si snadný tisk bez alkoholu s Komorimatic.

System G38 (Špičkový oboustranný 38″ ofsetový tiskový stroj) technické údaje
Počet barev 4
Rychlost tisku (archů/hod.) 30 000
Velikost archu (mm)
 
Odříznutý 625
Šířka role 625 – 985
Max. tisková plocha (mm) 617 x 965
Max. průměr role (mm) Φ1,100 / Φ1,27 (opce)
Velikost tiskové desky (mm) 649 x 975
Rozsah gramáže papíru (g/ m2) 40 ~130

*Maximální tisková plocha závisí na teoretických hodnotách pro jednotlivé barvy.

*Výkon a čísla se mohou lišit od zde uvedených specifikací. Specifikace mohou být také upraveny pro vylepšení produktu.

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!