Miyakoshi semirotační ofsetový UV tisk etiket – Miyakoshi MLP-H

Semi-rotační ofsetová technologie k vašim službám

MIYAKOSHI MLP byl navržen tak, aby uspokojil rostoucí poptávku po malých a středních sériích vysoce kvalitních etiekt tím, že zkracuje dobu spouštění a snižuje plýtvání.

VIZ TECHNICKÉ ÚDAJE

Díky plné integraci nejnovější technologie servomotorů zajišťuje MLP přesný pohyb pásu vpřed a vzad při zachování dokonalého pnutí pásu po celou dobu jeho průchodu strojem. Změny jsou rychlé díky plně automatickému elektronickému systému změny formátu, který tento úkol usnadňuje bez použití nářadí.

Osvědčená kvalita ofsetové technologie umožňuje dosáhnout nejlepší kvality tisku s jasnými body a dobrou tonovou gradací, které se flexotisk ani knihtisk nevyrovnají.

Ofsetová technologie kromě velmi kvalitního tisku také snižuje zřizovací náklady, o čemž svědčí i fakt, že cena desky je výrazně nižší než u technologie Flexo.

Protože jsou tyto náklady nižší než u jiných technologií, umožňuje tiskárnám, které vyrábí etikety, snížit své výrobní náklady a zajistit si své marže na stále více konkurenčním trhu.

Různé digitálně spravované ovládací prvky a nastavení, jako je ovládání registru, vyvážení barev a vody a nastavení barevnosti, umožňují standardizaci použití stroje.

Pokud jde o produktivitu, rozhodně výhodou je delší opakovací délka MLP až 406,4 mm, která poskytuje větší flexibilitu při opakovaném umístění etiket a také poskytuje kapacitu pro tisk velkoformátových etiket.

Maximální rychlost tisku300 výtisků/min., bez ohledu na délku opakování, a může neustále tisknout touto rychlostí.

Každá tisková jednotka je řízena servomotorem Bosch-Rexroth a může pracovat samostatně a/nebo synchronně.

Jeho patentovaný systém kontroly pnutí role, založený na 2 servomotorech v odvíjecí jednotce a 2 v navíjecí jednotce, zajišťuje přesnou registraci a stabilní kontrolu pnutí při maximální rychlosti.

Rychlé časy přepínání díky plně automatickému elektronickému systému.

    Funkce MLP13 MLP16  
  Max. šířka papíru 350,0 mm (13,8”) 420.00mm ( 16,5”)  
  Max. Šířka tisku

330.0 mm (13.0”)

406.4 mm ( 16”)

 
  Délka opakování 215.9 mm – 406.4 mm  
  Max. rychlost stroje 

300 výtisků/min

(121.9 m/min. - opak. délka - 406.4 mm)

 
  Gramáž substrátu 50 až 300 g/m2  
  Tloušťka substrátu 70 - 300 mikronů  
 

**Rychlost tisku je podmíněna formátem, hmotností, stavem substrátu, obecným tiskem a opčním vybavením.

 

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!