Profil společnosti

Profil společnosti

Inovace na míru

Řezací stroje

dokonalost od roku 1974

Valiani je dokonalým vyjádřením italské mechaniky. Z vynálezu prvního počítačového stroje na řezání rohoží pro rámovací průmysl po robustní strojní zařízení pro obalové a tiskové průmysly je naším cílem poskytnout všem našim průmyslovým partnerům schopnost zpracovávat nejširší škálu materiálů.

Čísla našeho stále

rostoucího úspěchu

0
Země po celém světě
0
Instalací

Vyvážíme naše řezací stroje do více než 80 zemí, kde jsme provedli téměř 5 000 instalací a zajistili prvotřídní službu.

Naše plotry pro rámování jsou vybírány muzei, jako jsou Vatikánská muzea, Louvre, Hermitage a další prestižní instituce, jako je Bílý dům, parlament EU v Bruselu a veřejná knihovna NY.

Naše řezací stroje jsou také vybírány pro použití velkými společnostmi jako Ferragamo a Kering Group.

Kvalita našich plochých plotrů je záruka!

Každý den pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli to nejlepší. Naše řezací stroje jsou výsledkem italského génia a řemeslného zpracování. Používáme pouze italské inženýrství a díky metodice nulových defektů lean managementu jsme zvýšili spolehlivost našich plotrů. To nás vedlo k tomu, abychom zákazníkům poskytli pětiletou záruku, což z nás učinilo jediný podnik, který nabízí takové podmínky v tomto odvětví.

Digitální řezací stroje nad očekávání

Integrita, vášeň, spolehlivost jsou hodnoty, které nás odlišují a dělají z nás referenční bod v rámovacím průmyslu a umístí nás do významné pozice na trhu s kresbou, tiskem a balením. Zavázali jsme se splňovat a překročit očekávání našich zákazníků, předvídat jejich potřeby a zajistit vysokou a dlouhotrvající kvalitu.