Warning: Uninitialized string offset 19 in /data/web/virtuals/106497/virtual/www/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-table.php on line 119

X FinishForce F

XFinishForce F je špičkový stroj sloužící k přesnému a rychlému skládání papírových dokumentů a materiálů. Tento stroj je ideální pro malé tiskárny, copycentra a jiné podobné provozy, které potřebují skládat větší množství papírových dokumentů.

XFinishForce F je vybaven digitálním řízením, což umožňuje rychlou a snadnou změnu nastavení a přizpůsobení stroje různým velikostem a typům papíru. Tento stroj je schopen skládat různé druhy skládaných dokumentů, jako je sklad harmonikového typu, či typu “Z”, oltářní lom nebo jiné speciální skládací techniky.

XFinishForce F má kapacitu až 500 archů při tloušce 64 g/m2 a dokáže pracovat s papírem o maximální šířce 42 cm. Stroj je vybaven mnoha bezpečnostními funkcemi, včetně systému proti zaseknutí papíru, což zajišťuje bezproblémový a bezpečný provoz..

Celkově lze říci, že skládací stroj XFinishForce F je vysoce výkonný a univerzální stroj pro skládání papírových dokumentů a materiálů. Tento stroj vám umožní zpracovat velké množství dokumentů s vysokou přesností a rychlostí, což zvyšuje produktivitu a zlepšuje efektivitu vaší práce.

VÝHODY

  1. Vysoká kapacita a rychlost –  Až 500 archů, což umožňuje efektivní a rychlé skládání velkého množství papíru.

  2. Univerzálnost – Mnoho druhů lomů jako jsou záhyby harmonikového typu, záhyby typu “Z”, oltářní lom, atd.

  3. Digitální řízení – umožňuje snadnou a rychlou změnu nastavení a přizpůsobení stroje různým velikostem a typům papíru.

  4. Systém proti zaseknutí papíru – Bezproblémový a bezpečný provoz.

  5. Jednoduchá obsluha – skládací stroj je snadno ovladatelný a vyžaduje minimální údržbu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Velikost archu  B6 – A3
Gramáž papíru 50 – 220 g/m2
Kapacita nakladače 500 archů (64 g/m2)
Rychlost produkce 50 – 130 archů/min (A4 jeden lom)
Napájení 220V/110V
Rozměry stroje 80x57x51 cm
Váha stroje 26 kg

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!