Warning: Uninitialized string offset 19 in /data/web/virtuals/106497/virtual/www/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-table.php on line 119

X FinishForce S

Změňte svůj přístup k výseku s inovativním výsekovým strojem a vstupte do budoucnosti precizního a inteligentního zpracování. S inteligentním designem a pokročilými funkcemi přinášíme do vaší kanceláře špičkový nástroj pro dokonalý výsek. XFinishForce S je vybaven inteligentními funkcemi, které umožňují rychlé a precizní výseky. Moderní technologie zajišťuje každý výsek s maximální přesností, šetřící váš čas a zvyšující celkovou produktivitu.

Bez ohledu na to, zda potřebujete výseky ve standardních rozměrech nebo na zakázku, XFinishForce S vám poskytuje širokou škálu možností formátu, abyste mohli plně vyjádřit svou kreativitu a individuální styl. S jednoduchým uživatelským rozhraním je ovládání hračka. Minimalizujte ztrátu času na složité nastavení a soustřeďte se na samotný proces výseku, což vám umožní být ještě efektivnější.

XFinishForce S není pouze o výkonu, ale také o estetice. S moderním a kompaktním designem přinášíme do vaší kanceláře nejen špičkovou technologii, ale i stylový prvek, který reflektuje profesionalitu vaší firmy. Navržen pro dlouhodobý výkon, XFinishForce S je spolehlivým partnerem ve vašem každodenním podnikání. Odolná konstrukce zajišťuje minimální údržbu a maximální efektivitu, což vám umožňuje plně se soustředit na vaše projekty.

XFinishForce S je vaší cestou k perfektnímu výseku bez kompromisů. Přineste do své práce inteligenci a preciznost, kterou si zasloužíte, a nechte své projekty vyniknout se špičkovým výsekovým strojem.

VÝHODY

  1. Automatický konturový řez s CCD kamerou – Díky integrované CCD kamery je konturový řez snadný a přesný. Se schopností snadno identifikovat značky a rychlou odezvou poskytuje maximální přesnost při každém výseku.

  2. Dotykový panel pro pohodlné ovládání – S dotykovým panelem získáte nejen rychlost, ale také pohodlí při ovládání stroje. Snadná obsluha a intuitivní rozhraní vám umožňují efektivně pracovat a dosahovat optimálních výsledků.

  3. Široké rozpětí aplikací – Vhodný pro výsek různých samolepicích štítků, což ze zařízení činí univerzální nástroj pro různorodé aplikace. Bez ohledu na to, jaké štítky potřebujete stříhat, tento stroj je připraven plně vás podpořit.

  4. Vysoká kapacita pro širokou škálu materiálů – S maximální kapacitou až 80 archů je XFF S ideální pro výsek různých materiálů. Jeho výkonnost a schopnost zpracovávat různé materiály přispívají k flexibilitě a efektivitě.

  5. Vícerozhraní pro bezpochyby pohodlné používání: Podpora různých rozhraní, včetně LAN, USB a U-disk, přináší větší pohodlí při připojování a umožňuje vám pracovat s různými zdroji a soubory.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Max. šířka archu  340 mm (A3+)
Max. šířka řezu 335 mm 0,30 mm (250 g/m2)
Typ papíru Běžný papír, papír vysoké kvality
Rychlost produkce 800mm/s
Přesnost řezání <±0,1 mm
Síla řezu max. 500 g
Výška stohu max. 80 archů
Váha stroje 35 kg
Napájení 90-240V/50HZ-60HZ

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!