BQ-270V EVA jednokapsová lepička

Profesionální kvalita lepičky, která se snadno nastavuje a používá. Automatizované posuvné měřítko tloušťky knihy je standardem pro vyšší efektivitu výroby.

Uživatelsky přívětivá a vysoce přesná lepička – odborné znalosti společnosti Horizon v oblasti vazby a pokročilé automatizace se spojují, aby umožnily i méně kvalifikovaným operátorům produkovat knihy v profesionální kvalitě. Uživatelsky přívětivý provoz a přesná automatizace umožňují krátké nastavení s malou nebo žádnou přípravou.

Rychlé nastavení – Všechna nastavení lze provést okamžitě pouhým zadáním informací o knižním bloku a obalu na 10,4” barevné dotykové obrazovce. Přechod z knihy velikosti A4 na A5 lze provést za 10 sekund.

Vysokorychlostní vazba – Produkuje knihy o tloušťce až 50 mm/2,0” při maximální rychlosti 500 cyklů*1 za hodinu. (*1 Rychlost cyklu závisí na době podávání knižního bloku a tloušťce knižního bloku)

Přesná vazba – Účinná frézovací jednotka a rylovací jednotka na obálky jsou srovnatelné s většími průmyslovými knihařskými lepičkami pro pevnou a přesnou vazbu.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Model BQ-270V
Typ dokončení Lepení s/bez frézování, lepení trhacích bloků
Typ lepení
EVA
Počet kapes 1
Tloušťka knižního bloku

1 až 51 mm nebo 0.04” až 2.00”

Rozsah gramáže obalu

82 až 302 g/m² 

Rychlost cyklů

Max. 500 cyklů za hodinu

* Rychlost cyklu se mění v závislosti na pracovní době operátora a tloušťce knihy.

 

PRODUKTOVÉ VIDEA

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!