KP-CONNECT PRO

KP-CONNECT PRO

Vždy připojen. Kdykoli. Kdekoli.

KP-Connect Pro nabízí vylepšenou verzi pro řízení procesů, snižuje práci a pracnost pro celkové výrobní procesy propojením a koordinací tiskových strojů, MIS, prepress a postpress zařízení. KP-Connect umožňuje přístup a sdílení podrobných provozních informací tisku a vzdálenou viditelnost v reálném čase pro maximalizaci využití tisku, zvýšení produktivity a zvýšení ziskovosti.

KP-Connect Pro, cloudová služba IoT pro vizualizaci dat, se neustále vyvíjí s tím, jak se mění tiskový průmysl. Jediným kliknutím může KP-Connect agregovat data o provozním stavu. K dispozici jsou podrobné rozpisy plánů a vylepšení pro zvýšení efektivity, doby přechodu, doby registrace/nastavení barvy, doby konečného tisku a doby nečinnosti.

KP-Connect Pro poskytuje tiskařskýám společnostem nástroje, které potřebují k zefektivnění svého podnikání. Zlepšuje tiskové procesy, produktivitu a optimalizuje produkční výstup. Díky ukládání produkčních informací v zabezpečeném cloudovém prostředí jsou všechna vaše data snadno dostupná, ať už jste na místě nebo u klienta. Sledujte data v reálném čase, spravujte naplánované tiskové úlohy, sledujte údržbu a zjistěte více o provozu tiskového stroje a řešení problémů, to vše prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového portálu.

Smart Factory

Sběr, ukládání, analýza a aplikační cyklus dat tvoří základ pro Smart Factory. Data jsou vizualizována a analyzována, což objasňuje oblasti, které vyžadují standardizaci a mechanická řešení k odstranění problémových míst a zefektivnění procesů v celém tiskařském závodě.

Generuje vaše společnost nejvyšší denní zisk?

  • Generuje vaše společnost nejvyšší denní zisk?
  • Než budete moci zkrátit ztracený čas a zvýšit produktivitu, musíte si nejprve vizualizovat a porozumět své výrobní operaci.
  • Jak často je tiskový stroj v provozu?
  • Kolik papírového odpadu vznikne na zakázku?
  • Pracují operátoři efektivně?

Při vizualizaci výrobního provozu vyjdou na povrch zlepšení v dané oblasti.

24/7 přístup k vašim provozním údajům

KP-Connect Pro umožňuje okamžitý přístup k workflow a zobrazuje přesná data v reálném čase.

  • Okamžitě reagujte na problémy v závodě informováním nadřízeného.
  • Získejte měsíční zprávy o provozním stavu tisku, včetně případných vylepšení.
  • Sledujte pracovní dobu a také postupy tisku a údržby na samostatném zařízení.

Přehledné uživatelské rozhraní

Řídicí panel portálu KP-Connect obsahuje měsíční souhrn operací s možnostmi prohlížet si předchozí a nadcházející měsíce a přepínat mezi více stroji. Nabízí komplexní přehled, včetně faktorů, jako jsou doby přípravy, rychlost tisku a zkušební tisk.

Záložky v horní části displeje umožňují uživatelům sledovat postup práce, spravovat údržbu, prohlížet podrobnější zprávy, přijímat analýzu trendů a prozkoumat centrum znalostí. Vkládá vaše tiskové informace přímo do vašich rukou, takže můžete činit informovaná rozhodnutí.

Díky světovým datům na dosah ruky mohou být tiskařské společnosti nyní ještě více propojeny s vlastním podnikáním, což jim pomáhá zefektivnit jejich procesy a poskytovat zákazníkům vyšší kvalitu služeb.

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!