ICT ŘEŠENÍ

ICT ŘEŠENÍ

Znovu získejte kontrolu v tiskovém středisku

Komori ve všech ohledech zdokonaluje kvalitu tisku výrobou inovativních tiskových strojů. Komori KP Connect podporuje efektivní a snadnou kontrolu a podrobné provozní informace tisku v zabezpečeném cloudovém prostředí po celý den.

Průmysl 4.0 Smart Factory

Průmysl 4.0 Smart Factory Komori se zavázala podporovat zvýšenou produktivitu v polygrafickém průmyslu prostřednictvím vývoje všech nezbytných prvků pro tisk Smart Factory. Connected Automation, koncept Komori pro vytvoření Smart Factory, zavádí cloudové analýzy k posílení standardizačních a kontrolních mechanismů.

Connected Automation

Connected Automation maximalizuje produktivitu zákazníků pomocí KP-Connect k propojení výrobních systémů a strojů na centrálním přístrojovém panelu. Cloudové technologie šetřící práci prokazují jedinečné a otevřené prostředí pro společný vývoj s množstvím výrobců a prodejců v celosvětovém měřítku.

Analyzovaná data a zavedení návrhů na úsporu práce a práce jsou zásadní pro zachování řízení kvality. Úroveň řízení kvality tisku v Japonsku patří mezi nejpřísnější na světě a je podporována zkušenými techniky. Celosvětově počet zkušených tiskařských pracovníků se zmenšuje, a proto pro dosažení “smart factory” je životně důležité standardizovat procesy pro dosažení stejného konečného produktu bez ohledu na provoz.