KP-CONNECT BASIC

KP-CONNECT BASIC

Vždy připojen. Kdykoli. Kdekoli.

KP-Connect vám umožňuje přístup a sdílení podrobných provozních informací tisku v zabezpečeném cloudovém prostředí. Vzdálená nepřetržitá viditelnost potřebných informací, které vám pomohou udržet krok s vaším podnikáním, takže můžete maximalizovat využití tisku, zvýšit produktivitu a zvýšit ziskovost.

KP-Connect Basic je služba, která zvyšuje produktivitu tím, že umožňuje Komori a tiskařské společnosti sdílet podrobné provozní informace o tiskovém stroji a zviditelněním tiskových operací v bezpečném prostředí cloudu. Prezentována jsou vlastní vylepšení tiskového stroje i metody vylepšování tisku a procesů založené na datech od společnosti Komori.

Smart Factory

KP-Connect Basic dokáže agregovat data o provozním stavu pro jednotlivé zakázky, týdně nebo měsíčně. KP-Connect Basic vytváří podrobný rozpis plánů a vylepšení pro zvýšení efektivity prostřednictvím analýzy časů přechodu, registrace a úprav barev, tisku a prostojů.

Generuje vaše společnost nejvyšší denní zisk?

  • Než budete moci zkrátit ztracený čas a zvýšit produktivitu, musíte si nejprve vizualizovat a porozumět své výrobní operaci.
  • Jak často je tiskový stroj v provozu?
  • Kolik papírového odpadu vznikne na zakázku?
  • Pracují operátoři efektivně?

Při vizualizaci výrobního provozu vyjdou na povrch zlepšení v dané oblasti.

24/7 přístup k vašim provozním údajům

KP-Connect vám umožňuje okamžitý přístup k pracovnímu postupu ve vaší tiskařské společnosti, takže máte vždy po ruce přesná data.

  • Sledujte produktivitu z notebooku nebo mobilního zařízení
  • Okamžitě reagujte na problémy v závodě informováním nadřízeného.
  • Získejte měsíční zprávy o provozním stavu tisku, včetně případných vylepšení.
  • Sledujte pracovní dobu a také postupy tisku a údržby na samostatném zařízení.

Přehledné uživatelské rozhraní

Řídicí panel portálu KP-Connect obsahuje měsíční souhrn operací s možnostmi prohlížet si předchozí a nadcházející měsíce a přepínat mezi více stroji. Nabízí komplexní přehled, včetně faktorů, jako jsou doby přípravy, rychlost tisku a zkušební tisk.

Záložky v horní části displeje umožňují uživatelům sledovat postup práce, spravovat údržbu, prohlížet podrobnější zprávy, přijímat analýzu trendů a prozkoumat centrum znalostí. Vkládá vaše tiskové informace přímo do vašich rukou, takže můžete činit informovaná rozhodnutí.

Díky světovým datům na dosah ruky mohou být tiskařské společnosti nyní ještě více propojeny s vlastním podnikáním, což jim pomáhá zefektivnit jejich procesy a poskytovat zákazníkům vyšší kvalitu služeb.

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!