Geminus

Překročení limitů

Geminus

Překročení limitů

Důvěryhodné řešení pro velkosériovou výrobu

Řada Geminus nabízí jedinečnou přesnost a kvalitu řezání při velmi vysokých rychlostech. Je určen pro společnosti s významnou úrovní výroby, protože dokonale kombinuje rychlost se spolehlivostí. Díky extrémně pevné konstrukci je stroj schopen řídit složité pracovní postupy a zajistit nepřetržitý provoz.

Řada Geminus představuje nejvyšší výkon při řezání rohoží. Tento stroj má všechny nejlepší vlastnosti strojů Valiani. Geminus je k dispozici se systémem se dvěma hlavami, sklopným pneumatickým upínacím systémem, vakuovým nebo nevakuovým stolem, skutečnou duální pracovní stanicí, pevným držákem na tužku či pero a kamerou pro detekci ořezových značek.

Geminus je kompatibilní s patentovaným systémem výměnných hlav Valiani, který umožňuje konfigurovat stroj pro provádění nejsložitějších úloh na široké škále materiálů až do maximální tloušťky 20 mm.

 

HÝBEJ SE RYCHLEJI

Silnější osa Y, výkonnější ovladač pohybu, krokové motory s enkodérem a přepracovaná sestava řezací hlavy dělají ze série Geminus jeden z nejrychlejších strojů v oboru.

DVOJNÁSOBNÁ PRODUKTIVITA

Použití 2 pracovních stanic umožňuje zpracovat zakázku v levé zóně a zároveň načíst tu pravou.

Nařezané kusy lze vyjmout, zatímco stroj řeže v pravé zóně a znovu nakládá zónu vlevo;

Vše pro zajištění bezproblémového pracovního postupu.

NEJLEPŠÍ TECHNOLOGIE

Díky téměř 50 letým zkušenostem ve strojírenství, výrobě a dodání řezacích strojů používá Valiani pouze nejvyšší kvalitu komponent zajišťující spolehlivý provoz, nízké náklady na údržbu a dlouhou životnost.

Geminus V

Řada Geminus ve standardní verzi je vybavena systémem upínacího tlačítka. K dispozici také s podtlakovým stolem.

Geminus V

Řada Geminus ve standardní verzi je vybavena systémem upínacího tlačítka. K dispozici také s podtlakovým stolem.

Hlavní aplikace

Obchodní a pouliční značen      Podložky pro rámování obrazů       Obchodní a pouliční značen      Vícenásobné výseky       Obchodní a pouliční značen      Distanční vložky / pruhy z pěnové desky       Obchodní a pouliční značen      V-drážka       Obchodní a pouliční značen      Stínové obrazy       Obchodní a pouliční značen      Naskládané rohože       Obchodní a pouliční značen      Dekorace a francouzské linie       Obchodní a pouliční značen      Dopisy a text       Obchodní a pouliční značen      Memorabilia       Obchodní a pouliční značen      Vyražené designované prvky       Obchodní a pouliční značen      Archivní a konzervační krabice

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!