Gladius

Řezací stroj pro extra velké formáty

Gladius

Řezací stroj pro extra velké formáty

Jděte ve velkém nebo se vraťte domu

Gladius s pracovní plochou 1550 x 2650 mm umožňuje realizovat řezy na extra velkých formátech materiálů. Gladius je součástí velkých řezacích strojů řady Valiani a je k dispozici s mnoha možnostmi.

 

XXL

Když na velikosti záleží. Nadměrná řezná plocha zaručuje jedinečnou řeznou kapacitu oproti jiným možnostem na trhu.

KOMPATIBILNÍ S VÝMĚNNÝMI HLAVAMI

Výměna hlavic je rychlá a jednoduchá díky patentovanému magnetickému systému. Odstraňte hlavu uvolněním magnetického těsnění, nasaďte jinou řezací hlavu a pusťte se do další práce!

VAKUOVÝ STŮL

Řada Gladius je k dispozici také s vakuovým stolem.

Kvalita řezání velkých formátů

Pevná konstrukce a špičkové komponenty zaručují vysokou kvalitu i pro nejnáročnější zákazníky. Systém výměnných hlav Valiani umožňuje zvolit nejlepší konfiguraci pro každou potřebu.

Gladius je vybaven mechanickým upínacím systémem pro dokonalé držení materiálů, širokou škálou přizpůsobení a bezkonkurenční řeznou schopností. Je to bezpečná investice jak pro ty, kteří potřebují extra velkou pracovní plochu, tak pro ty, kteří hledají vysokou produktivitu.

Gladius V

Řada Geminus ve standardní verzi je vybavena systémem upínacího tlačítka. K dispozici také s podtlakovým stolem.

Gladius V

Řada Geminus ve standardní verzi je vybavena systémem upínacího tlačítka. K dispozici také s podtlakovým stolem.

Hlavní aplikace

Obchodní a pouliční značen      XXL rohože pro rámování obrazů       Obchodní a pouliční značen      Vícenásobné výseky       Obchodní a pouliční značen      Distanční vložky / pruhy z pěnové desky       Obchodní a pouliční značen      V-drážka       Obchodní a pouliční značen      Stínové obrazy       Obchodní a pouliční značen      Naskládané rohože       Obchodní a pouliční značen      Dekorace a francouzské linie       Obchodní a pouliční značen      Dopisy a text       Obchodní a pouliční značen      Memorabilia       Obchodní a pouliční značen      Vyražené designované prvky       Obchodní a pouliční značen      Archivní a konzervační krabice

Konkurenční cena, extra velká záruka!

A to není vše! Jsme natolik přesvědčeni o spolehlivosti našich strojů, že jsme na každý zakoupený Gladius prodloužili záruku na 5 LET. Určitě využijte této výjimečné nabídky!

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!