Integra

Pro grafický a obalový průmysl

Integra

Pro grafický a obalový průmysl

All-in-one zařízení

Integra je digitální řezací systém, určený pro tiskový a obalový průmysl s cílem řídit složité procesy vysekávání. Díky možnosti namontování 1kW frézy spolu s dalšími řezacími a rylovacími nástroji může Integra zpracovávat velmi tuhé podklady a velké tloušťky. Na požádání je k dispozici přídavný vysavač pro odstranění zbytků zanechaných routerem, aby udržoval pracovní stanici čistou a tím zvýšil produktivitu.

ROUTOVACÍ NÁSTROJ

Router o výkonu 1 kW určený k montáži na stroj zvládne zpracování nejběžnějších pevných podpěr používaných v grafickém průmyslu, včetně tuhé PVC pěny, panelů potažených hliníkem a akrylem, dibondu, forexu o tloušťce více než 1 cm, plexiskla a každá další aplikace pro obalový trh (POS displeje, totem, reklamní banner, etikety, krabice).

ZÍSKEJTE AUTOMATIZACI A PRODUKTIVITU

Dvě vyměnitelné řezné hlavy těží z nového systému automatického nastavení hloubky řezu. Výsledkem je, že Integra se ukazuje jako rychlá při efektivním plnění požadavků zákazníků a extrémně přesná při zpracování materiálů až do tloušťky 20 mm. Vyšší produktivita je dána také použitím výkonného vysavače (opce), který je nutný k odstranění zbytků zanechaných frézou, protože uživatel nemusí ztrácet čas ručním čištěním.

TISKOVÝ MATERIÁL, OBALY A DALŠÍ…

Integra představuje ideální odpověď na potřeby řezání, nasekávání, rylování a frézování, protože je vysoce zisková a je schopna zaručit řezání bez matrice. To mu umožňuje spravovat širokou škálu podpor a aplikací, stejně jako mnoho materiálů, dokonce i předtištěné substráty pomocí softwaru Opticrop a kamery s vysokým rozlišením. Optimální upevnění médií je zaručeno zónově nastavitelným vakuovým stolem a pneumatickým upínacím systémem.

Frézování a rytí

Řada Integra se vyznačuje vysokou všestranností, protože dokáže zpracovat širokou škálu materiálů a řezat až do tloušťky 20 mm (¾”). Jedná se o vakuový plochý plotr pro vysekávání, ideální stroj pro kombinaci s digitálním tiskovým strojem pro zahájení výroby vlastních prototypů a maket nebo správu krátkých/středních sérií, a to jak v obalovém, tak i v průmyslu s dopravními značkami. Integra, která je uživatelsky přívětivější než jakýkoli jiný stroj na trhu, odráží dlouhodobou historii a odhodlání Valiani při navrhování hi-tech zařízení tak, aby byly určeny pro jakýkoli typ grafického průmyslu.

Integra demonstruje všestrannost a filozofii společnosti při spárování aplikací v ofsetovém a digitálním tiskařském průmyslu, na trzích obalů a také dopravních značek a oděvů. Ukazuje se, že jde o významnou inovaci v portfoliu strojů Valiani.

Integra, vybavená širokou škálou příslušenství a výkonným hardwarem, je skutečný stroj typu vše v jednom, který je speciálně navržen pro práci s nejběžnějšími pevnými materiály v grafickém průmyslu a pro dopravní značky.

Velikosti pro každou potřebu

Dotyková sonda pronulový bod

Upevnění na stole stroje umožňuje jednoduchým a přesným způsobem polohovat osy vřetena tak, aby bylo možné rychle určit nulové body materiálu. Optimální fixaci materiálu zajišťuje dynamicky koncentrovaný zónově nastavitelný vakuový stůl a pneumatický upínací systém.

Vysavač na zbytky

Dotyková sonda pronulový bod

Upevnění na stole stroje umožňuje jednoduchým a přesným způsobem polohovat osy vřetena tak, aby bylo možné rychle určit nulové body materiálu. Optimální fixaci materiálu zajišťuje dynamicky koncentrovaný zónově nastavitelný vakuový stůl a pneumatický upínací systém.

Vysavač na zbytky

Hlavní aplikace

Obchodní a pouliční značen      Obchodní a pouliční značení       Obchodní a pouliční značen      Vlastní gravírovací desky       Obchodní a pouliční značen      3D prvky       Obchodní a pouliční značen      Gadgety a ukázkové objekty       Obchodní a pouliční značen      POP/POS displeje       Obchodní a pouliční značen      Reklamní bannery       Obchodní a pouliční značen      Vysekávání digitál. a ofset. tisků       Obchodní a pouliční značen      Krátké a střední série obalů       Obchodní a pouliční značen      Podlahové a pultové displeje

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!