Invicta

Řezací stroj s nepřemožitelnou všestranností

Invicta

Řezací stroj s nepřemožitelnou všestranností

Neporazitelná všestrannost

Invicta je průlom, na který jste čekali, v řadě vakuových stolních řezacích strojů určených pro obalový a polygrafický průmysl. Vyznačuje se velkou všestranností a schopností splnit jakékoli výrobní potřeby díky široké škále nástrojů a příslušenství. Pokud uvažujete o pořízení vysoce kvalitního řezacího stroje za velmi dostupnou cenu, může to být vaše první volba.

VŠESTRANNOST

Zpracujte s nejvyšší přesností tolik materiálů, tlouštěk a tvarů, kolik chcete: Invicta nezná hranice a hranice.

VÝMĚNA NÁSTROJŮ

Se systémem držáků nástrojů je neuvěřitelně snadné přepínat z jednoho nástroje na druhý a vytvořit tak dokonalou konfiguraci pro různé požadavky na řezání.

VAŠE NEJLEPŠÍ INVESTICE

  1. Vysoká kvalita a přesnost řezání všech materiálů
  2. Vlastní výroba: rychlejší a na míru šitý servis
  3. Nízkonákladová údržba, zkrácená doba výroby prototypů a náklady na vysekávání

Preciznost, snadné použití a nekonečné kreativní možnosti

Invicta může být přizpůsobena v různých konfiguracích v závislosti na zvolených nástrojích a může řezat materiály o tloušťce až 5 mm nebo 20 mm při použití oscilačního nože. Díky vynikající mechanice a špičkové technologii je Invicta jedním z nejpevnějších, nejodolnějších a nejspolehlivějších produktů na trhu.

Díky jeho nesrovnatelně snadnému použití stačí jen několik hodin tréninku, aby se z něj stal váš mimořádný spojenec.

Invicta zkracuje vaši manuální práci o více než 50 %, zlepšuje přesnost a dává prostor vaší kreativitě. Je vybavena vakuovým stolem a systémem uchycení média pomocí knoflíkových svorek, které zaručují dokonalé uchycení zpracovávaných materiálů.

Velikosti pro každou potřebu

Vakuový stůl

Invicta je vybavena vakuovým pracovním stolem, který nabízí vyšší spolehlivost při držení materiálů během procesu řezání.

Vakuový stůl

Invicta je vybavena vakuovým pracovním stolem, který nabízí vyšší spolehlivost při držení materiálů během procesu řezání.

Hlavní aplikace

Obchodní a pouliční značen      Vysekávání digitál. a ofset. tisků       Obchodní a pouliční značen      Krátké a střední série obalů       Obchodní a pouliční značen      Vinyl a magnety       Obchodní a pouliční značen      Výroba vzorků obalů       Obchodní a pouliční značen      Vyhazovací guma pro raznice       Obchodní a pouliční značen      Reklamní bannery z pěnové desky       Obchodní a pouliční značen      POP/POS displeje       Obchodní a pouliční značen      Ofset. lakovací desky / Gumové potahy       Obchodní a pouliční značen      Architektonické a plastové modely       Obchodní a pouliční značen      Obtisky a samolepky       Obchodní a pouliční značen      Luxusní obaly       Obchodní a pouliční značen      Podložky pro rámování obrazů

Konkurenční cena, extra velká záruka

A to není vše! Jsme natolik přesvědčeni o spolehlivosti našich strojů, že jsme na každou zakoupenou Invictu prodloužili záruku na 5 LET. Určitě využijte této výjimečné nabídky!

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!