Nexus

Všestranné, efektivní a inovativní

Nexus

Všestranné, efektivní a inovativní

Nexus Edge je prémiová řezačka CMC rohoží řízená počítačem, která byla navržena a vyrobena s ohledem na kvalitu. Nabízí vynikající řemeslné zpracování, pozornost k detailům a lepší celkový výkon. Díky robustní konstrukci rámu a možnosti přizpůsobení pomocí široké škály nástrojů je Nexus Edge strojem, který lze použít ke splnění různých výrobních standardů a aplikací. Nexus Edge je první profesionální CMC stroj, který má na systém výměnných hlav, trvalý nástroj pro dekorace* a automatický řezač*.

Nexus Edge dokáže vyříznout několik otvorů v rohožích s úhlem řezu, který preferujete, přidat dekorace a odříznout vnější okraj bez výměny nástroje v jedné nepřerušované operaci!

VŠESTRANNOST

Nexus Edge má schopnost střídat různé nástroje pro uvolnění různých typů zkoseného řezu, stejně jako vytlačování dekorací nebo textových nápisů, nemluvě o možnosti nainstalovat rylovací nástroj pro výrobu vzorků obalů.

ÚČINNOST

Díky nástroji pro ořezávání 90° a nástroji pro kreslení, které lze nainstalovat jako trvalé pevné nástroje, je Nexus Edge schopen provádět zkosený řez 40° a 45°, dekorace a vnější ořezávání bez jakéhokoli přerušení s nesrovnatelnou přesností, výraznou zkrácenou dobu řezání.

INOVACE

Nexus Edge je potvrzením toho, jak moc Valiani věří, že technologický výzkum je klíčem k řešení výzev budoucnosti, a jak důležité je umět vyrobit produkty, které splňují potřeby zákazníků a trhu.

* opce

3-IN-1

ŘEZ, NÁKRES & OŘEZ

Nexus Edge může být vybaven až třemi nástroji současně:

 

ZKOSENÝ ŘEZ

 

Nástroj pro 90° ořezávání *

* Patent v řízení

 

Nástroj pro kreslení perem

Omnia byla navržena tak, aby automaticky podávala a konturovala média. Obsluha může nakládat materiál až do velikosti 75 cm x 80 cm. Omnia bude podávat média do řezacího ramene pomocí sacího systému, který zvedá médium z nakladače a přetahuje ho na dopravník. Nakladač pojme až 500 archů v závislosti na tloušťce. Jakmile je kamera na svém místě, detekuje ořezové značky a provede vyříznutý soubor pro předtištěnou grafiku. Dokončené archy spadnou do záchytného zásobníku.

Software může řídit více možností pracovního postupu, včetně řezaných souborů z různých grafických návrhových softwarů, režimu QR kód a netištěného materiálu. Omnia je ideální pro vysekávání kartonových projektů včetně obalů, vizitek a náseku. Díky své robustní konstrukci dokáže zpracovávat i těžký materiál jako je vlnitá lepenka, dřevotříska nebo tenké plastové desky.

Velikosti pro každou potřebu

Vícepolohový stojan

Díky vícepolohovému stojanu* již prostor není problém. Můžete jej nastavit vodorovně, šikmo nebo svisle. Stačí ho umístit tak, jak chcete!

*opce

NEXUS EDGE V

Vakuový stůl pro složité a opakované řezací operace

Nexus Edge V kombinuje všechny funkce bezvakuových modelů s vestavěným vakuovým stolem pro ty zákazníky, kteří potřebují efektivnější stroj.

Nexus Edge V lze použít se všemi materiály na rámování obrazů ( rohože, pěny a podkladové desky) a také s materiály s nízkou tloušťkou a hustotou, jako jsou skládací lepenky, lepidla a obalové materiály.

Vakuový stůl zajišťuje lepší držení materiálu a přesnost řezů. Kromě možnosti zkoseného řezu (40° nebo 45°) lze Nexus Edge V personalizovat pomocí psacího nástroje* pro vytváření některých dekorací a nástroje pro ořezávání 90°* pro horizontální a vertikální ořezávání vnější strany rohoží bez přerušení.

*opce

100% VÝNOS = 0 ODPADU

Systém vakuového stolu a knoflíkových svorek vám umožňuje oříznout rohože na velikost až k okrajům, optimalizovat výtěžnost materiálu a nezanechat na podložce žádné stopy!

NA ZAKÁZKU

Prakticky nekonečné možnosti řezání! Díky patentovanému systému výměnných hlav může mít uživatel prakticky nekonečné možnosti dokončovacího zpracování, jako jsou úkosové řezy, vytlačování/embosování, kreslení perem, rovné řezy a rylování.

VAKUOVÉ STOLY

Vakuové řešení umožňuje rozšířit škálu zpracovatelných materiálů a zvýšit výtěžnost u složitých procesů, jako je nesting nebo celoplošná optimalizace.

Konkurenční cena, extra velká záruka A to není vše!

Jsme natolik přesvědčeni o spolehlivosti našich strojů, že jsme na každý zakoupený Nexus Edge prodloužili záruku na 5 LET. Určitě využijte této výjimečné nabídky!

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!