Omnia

Výsekový stroj s automatickým nakládáním

Omnia

Výsekový stroj s automatickým nakládáním

ZVÝŠENÍ VÝROBNÍ KAPACITY

Nadrozměrný nakladač a sací systém automaticky nakládá materiály do řezacího stroje. Automatická detekce ořezových značek umožňuje proces řezání bez použití rukou a stavový indikátor upozorní obsluhu, že nakladač klesl na minimální množství, takže jej lze znovu naložit.

QR KÓD

Funkce QR kódu zlepšuje pracovní tok. Kamera rychle detekuje kód, vloží soubory řezů do softwaru a provede každý projekt, čímž eliminuje seznamy přířezů.

PRŮMĚRNÁ RYCHLOST NA ARCH

Průměrná rychlost na jeden arch se počítá za 45 sekund při řezání archu A3+ a středně složitém designu obalů.

Omnia byla navržena tak, aby automaticky podávala a konturovala média. Obsluha může nakládat materiál až do velikosti 75 cm x 80 cm. Omnia bude podávat média do řezacího ramene pomocí sacího systému, který zvedá médium z nakladače a přetahuje ho na dopravník. Nakladač pojme až 500 archů v závislosti na tloušťce. Jakmile je kamera na svém místě, detekuje ořezové značky a provede vyříznutý soubor pro předtištěnou grafiku. Dokončené archy spadnou do záchytného zásobníku.

Software může řídit více možností pracovního postupu, včetně řezaných souborů z různých grafických návrhových softwarů, režimu QR kód a netištěného materiálu. Omnia je ideální pro vysekávání kartonových projektů včetně obalů, vizitek a náseku. Díky své robustní konstrukci dokáže zpracovávat i těžký materiál jako je vlnitá lepenka, dřevotříska nebo tenké plastové desky.

Velikosti pro každou potřebu

Omnia 100: automatizace je větší a širší

Omnia 100 je schopna pracovat s listy až do velikosti 75 x 105 cm (29,5 x 41,3 palce). Jedná se o model řady s největším formátem a doplňkovými funkcemi.

Začněte nyní vytvářet personalizované procesy vysekávání, exkluzivní balení a jedinečné štítky bez dodatečných nákladů na raznice a přípravy.

K DISPOZICI NOVÉ FORMÁTY

Omnia 100 funguje perfektně na všech formátech papíru od B1 do A4.

ZDVOJNÁSOBTE PRODUKTIVITU

Omnia 100 dokáže nakládat dva archy SRA3 najednou, což výrazně zvyšuje průměrnou výstupní úroveň.

POHODLÍ A AUTOMATIZACE NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Omnia 100 vám umožňuje eliminovat potřebu nákladného outsourcingu a zvýšit vlastní výrobu. Brzy zaznamenáte nesrovnatelné úspory nákladů na krátké a střední jízdy.

Hlavní aplikace

Obchodní a pouliční značen      Krátké a střední série obalů       Obchodní a pouliční značen      Etikety       Obchodní a pouliční značen      Vizitky       Obchodní a pouliční značen      Letáky       Obchodní a pouliční značen      Složky a pouzdra       Obchodní a pouliční značen      Digitální a ofsetové dokončování       Obchodní a pouliční značen      Podlahové a pultové displeje       Obchodní a pouliční značen      Ofset. lakovací desky / Gumové potahy

Hlavní body – Výhody

  • Automatické nakládání a zpracování archů
  • Vysokokapacitní napájecí zdroj
  • Perfektní řezání a rylování na jakémkoli materiálu
  • Kamera a software zajišťující přesné grafické zarovnání.
  • Zjednodušený pracovní postup
  • Bezkartáčový motor
  • Řez do 10 mm

Můžeme Vám pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat!